Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kaszalot
Shihan
Shihan
Kaszalot


Liczba postów : 203
Age : 31
Skąd : Szczawnica
prawdziwe imię: : Anka
Registration date : 17/01/2008

Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Empty
PisanieTemat: Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka   Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Icon_minitimePią Sty 18, 2008 6:12 pm

Pokaz był supeer lol! Szczegulnie podobał mi się pokaz Oli i Bartka. Szkoda tylko, że ćwiczyliśmy na trawie confused
Powrót do góry Go down
http://www.podhale_jiu.republika.pl
shipuden

shipuden


Male
Liczba postów : 22
Age : 31
Skąd : Szczawnica
prawdziwe imię: : Alan
Registration date : 22/01/2008

Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Empty
PisanieTemat: Re: Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka   Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Icon_minitimeWto Sty 22, 2008 5:04 pm

było zaje fajnie sam byłem i wyglądałem jak laska bo miałem długie włosy ćwiczyliśmy na trawie Shocked zdziwiło mnie to bardo a najlepsze było jak poproszono kogoś z publicznosci wszyscy uciekali Laughing
Powrót do góry Go down
Kaszalot
Shihan
Shihan
Kaszalot


Liczba postów : 203
Age : 31
Skąd : Szczawnica
prawdziwe imię: : Anka
Registration date : 17/01/2008

Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Empty
PisanieTemat: Re: Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka   Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Icon_minitimeSro Sty 23, 2008 2:30 pm

No, no to było dobre. Jak te cwaniaki młodsze od nas zwiewały gdy pan Artur szedł tylko w ich kirunku
Powrót do góry Go down
http://www.podhale_jiu.republika.pl
shipuden

shipuden


Male
Liczba postów : 22
Age : 31
Skąd : Szczawnica
prawdziwe imię: : Alan
Registration date : 22/01/2008

Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Empty
PisanieTemat: Re: Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka   Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Icon_minitimePon Lut 04, 2008 1:41 pm

i czym sie podniecać Sad
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Empty
PisanieTemat: Re: Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka   Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Pokaz w Krościenku z okazji dnia dziecka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-

Pozwolenia na tym forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Pokazy-
Skocz do: